Skanery 3D

Skanery 3D firmy SMARTTECH – innowacyjność i doświadczenie w pomiarach 3D.

Oferowane, przez firmę TECHNAR, skanery 3D to systemy do bezdotykowego pomiaru kształtu obiektów trójwymiarowych wraz z ich teksturą do zastosowań technicznych, medycznych oraz multimedialnych. Produkty firmy SMARTTECH cechuje wysoka rozdzielczość, skanowanie obiektu wraz z kolorem tekstury oraz łatwość i szybkość obsługi.

Skanery 3D wykonane w technologii światła strukturalnego LED w porównaniu do skanerów laserowych lub tradycyjnych, wyposażonych w lampę halogenową, gwarantują długą żywotność skanera 3D, niewrażliwość na spadki napięć bądź przypadkowe wyłączenia. Brak elementów mechanicznych (przesuwających się) w skanerze firmy SMARTTECH, zapewnia bardzo długie i bezproblemowe użytkowanie. Dodatkowo każdy oferowany przez nas skaner 3D może zostać wyposażony w wąskopasmowe światło zielone lub niebieskie LED co zwiększa dokładność skanowanego obiektu.

Wszystkie oferowane przez nas systemy są kalibrowane w procesie produkcji, a ich dokładność jest sprawdzana według niemieckich norm VDI/VDE 2634 na certyfikowanych zewnętrznie wzorcach (więcej o certyfikacie skanera 3D tutaj)

Wybierz odpowiedni skaner 3D dla siebie:

PRZEMYSŁ

ARCHEO

MULTIMEDIA

MEDYCYNA

EDUKACJA