Kontakt
Skontaktuj się z nami

Michał Bednarczyk
tel: +48 602 259 772
e-mail: biuro@scanner3d.pl

Skontaktuj się z nami 2

Michał Wowczuk
tel: 785 439 071
e-mail: michal@scanner3d.pl

Oprogramowanie - skanowanie 3D

Firma TECHNAR posiada w swojej ofercie skanery 3D jak również oprogramowanie dodatkowe do inżynierii odwrotnej, kontroli jakości oraz modelowania (kliknij w kategorię poniżej).

W związku z wyjątkowo szerokim zastosowaniem technologii, jaką jest skanowanie 3D, wykorzystujemy zróżnicowane oprogramowanie, umożliwiające skuteczne przedstawienie i opracowanie wyników pomiarów różnorodnych obiektów. W zestawie z profesjonalnym skanerem stanowi ono kompleksowe i skuteczne narzędzie pracy inżynierów i projektantów.

Programy z powodzeniem używane są w inżynierii odwrotnej, wzornictwie i multimediach (gry, filmy, prezentacje), kontroli jakości czy medycynie. Zarówno doświadczeni, jak i początkujący projektanci mogą z ich udziałem skutecznie odwzorowywać kształt i kolor elementów, modelować cyfrowo i zdigitalizować istniejące obiekty. Prezentowane oprogramowanie cechuje się zaawansowaną obróbką danych oraz intuicyjnym interfejsem. Nowoczesny skaner 3D, wraz z niezbędnymi przyrządami do pracy, skutecznie wspomoże działanie każdego przedsiębiorstwa, jak i wykonywanie indywidualnych projektów.

Profesjonalne i nowoczesne narzędzia

Proponowane przez nas rozwiązania umożliwiają prowadzenie prac pomiarowych na obiektach różnego typu. Programy dostosowane są do analizowania elementów na stoliku obrotowym lub za pomocą markerów pozycjonujących – wszystko działa bardzo płynnie i szybko. Skaner 3D i wykorzystywane oprogramowanie dają możliwość tworzenia chmur punktów lub siatek trójkątów, które mogą posłużyć do generowania modeli trójwymiarowych w różnych aplikacjach graficznych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnymi narzędziami, które stanowią podstawę skutecznej i sprawnej pracy z technologią skanowania 3D.