Kontakt
Skontaktuj się z nami

Michał Bednarczyk
tel: +48 602 259 772
e-mail: biuro@scanner3d.pl

Skontaktuj się z nami 2

Michał Wowczuk
tel: 785 439 071
e-mail: michal@scanner3d.pl

ZBRUSH - oprogramowanie do modelowania 3D

Oprogramowanie do modelowania 3D ZBrush to narzędzie, które za sprawą zaawansowanych narzędzi zrewolucjonizowało przemysł 3D. Służy do cyfrowego modelowania, rzeźbienia i malowania. Posiada wszystkie niezbędne narzędzia niezbędne do szybkiego rysowania w 2D i 3D. Dzięki możliwości pracy na milionowych punktach pozwala na swobodne tworzenie ograniczone tylko przez wyobraźnię. Mając wiele opcji eksportu bez problemu możemy przygotować model prosto do druku 3D bądź innej aplikacji.

Zbrush posiada również potężny silnik renderujący, który umożliwi stworzenie realistycznych postaci 3D scen i świata bezpośrednio w oprogramowaniu bez konieczności eksportu do innej aplikacji.

Program dzięki swojemu intuicyjnemu interfejsowi używany jest nie tylko przez początkujących użytkowników, ale również przez studia filmowe czy tworzących gry.

Dzięki automatycznemu procesowi ZRemesher możemy w dowolnym momencie stworzyć siatkę trójkątów z zachowanym detalem oryginału. Geometria nie straci swojej rozdzielczości dzięki technologii Dynamesh.