Multimedia i wzornictwo

Skaner scan3Dmultimedia to urządzenie, które z bardzo dużą szczegółowością odwzorowuje modele nawet najbardziej skomplikowanych obiektów w krótkim czasie wraz z pomiarem tekstury oraz koloru.

Dzięki trybowi ULTRA-FAST pomiar wykonywany jest w czasie 2sekund, przez co możliwe jest zeskanowanie zmiennych obiektów jak np. ciało człowieka czy rośliny.
Wyniki pomiarów, jak w każdym z naszych skanerów, zapisywane są w uniwersalnych rozszerzeniach, które są kompatybilne z najpopularniejszymi narzędziami do obróbki grafiki 3D ( ZBrush, Blender )

Profesjonalny skaner Scan3D Multimedia

Skanery 3D, tuż obok zastosowań typowo inżynierskich, mogą być wykorzystywane w celu wspomagania lub zastąpienia modelowania obiektów w programach graficznych. Scan3d multimedia sprawdzi się podczas tworzenia gier komputerowych, filmów oraz modeli przeróżnych elementów na potrzeby prezentacji. Dzięki niemu możliwa jest również digitalizacja dzieł sztuki, które zostały wykonane ręcznie – wynik szczegółowego pomiaru prototypu może posłużyć do powielania wzoru, wprowadzania poprawek i rozpowszechniania projektu.