SMARTTECH 3D portable

SMARTTECH3D portable to superszybki skaner, który łączy w sobie najlepsze cechy skanerów stacjonarnych jak i ręcznych. Urządzenie w pełni mobilne, które wykonuje błyskawiczne pomiary w kolorze z certyfikowaną dokładnością.
Certyfikowana dokładność w przemyśle.

Smarttech3D portable doskonale odnajduje się w przemyśle, ponieważ dotychczas stosowane rozwiązania pomiarowe nie zapewniają wystarczającej mobilności czy precyzji. Skaner SMARTTECH3D portable nie dość, że jest mobilny to jeszcze posiada certyfikowaną metrologicznie dokładność.

Dzięki jego mobilności możliwe jest szybkie zeskanowanie infrastruktury technicznej, natomiast wbudowana jednostka obliczeniowa z dotykowym ekranem daje nam możliwość szybkiego zweryfikowania wyniku pomiaru.
SMARTECH3D portable doskonale znajdzie zastosowanie przy pozyskiwaniu geometrii, przykładowo samochodu, bezpośrednio w warsztacie czy na świeżym powietrzu.
Wysoka dokładność urządzenia daje możliwość pomiarów różnych części technicznych, natomiast szybkość skanowania pozwala na dokonanie pomiarów elementów linii produkcyjnej przy minimalnych stratach( zatrzymanie linii następuje najwyżej na kilka minut).

Ultraszybki pomiar w medycynie.
Dzięki szybkiemu pomiarowi, który nie przekracza 0,2sekundy, SMARTTECH3D portable może zostać wykorzystany bezpośrednio w gabinecie lekarskim przy skanowaniu części ciała. Wynik pomiaru posłuży przy tworzeniu wirtualnego modelu pacjenta, który pomoże przy planowaniu operacji.

Posiadając możliwość wykonywania pomiarów w kolorze pozwoli również pozyskać informację o zmianach skórnych, które posłużą do weryfikacji stosowanej kuracji.

Mobilność w kryminalistyce.
Zastosowanie skanera w kryminalistyce pozwala śledczym na zachowanie wielu danych, w porównaniu do tradycyjnych metod, które są nie precyzyjne oraz nie zawierają wszystkich informacji.

Jedną z zalet SMARRTECH3D portable są jego wymiary. Cały zestaw mieści się w jednej walizce, więc bez problemów może zostać szybko przetransportowany na miejsce zbrodni. Posiada pojemną baterię oraz uchwyty, które ułatwiają obsługującemu skaner w ustawieniu go w celu wykonania pomiaru. Dzięki temu, że jest w pełni mobilny nie ma konieczności rozstawiania statywu, a i trudno dostępne miejsca również nie stanowią problemu.

Fotorealistyczny kolor w archeologii.
Zbiory archeologiczne wymagają skanera, który pozyska nie tylko geometrię detalu ale również jego kolor. SMARTTECH3D portable posiada wyżej wymienione cechy, więc bez problemu możemy zeskanować obiekt, a następnie umieścić go w wirtualny muzeum. Dzięki jego mobilności istnieje możliwość zachowania otoczenia wokół badanego obiektu. Dzięki tej metodzie oszczędzamy dużo czasu, a przede wszystkim jest nieporównywalnie dokładniejsza od bieżących rozwiązań.