Kontakt
Skontaktuj się z nami

Michał Bednarczyk
tel: +48 602 259 772
e-mail: biuro@scanner3d.pl

Skontaktuj się z nami 2

Michał Wowczuk
tel: 785 439 071
e-mail: michal@scanner3d.pl

Skanowanie 3D

Zajmujemy się skanowaniem 3D obiektów w celu uzyskania ich rzeczywistej geometrii w formie cyfrowej. W wyniku skanowania 3D otrzymujemy chmurę punktów (PLY, OBJ, TXT) lub siatkę trójkątów (OBJ, STL). Siatka trójkątów (w formatach OBJ, STL) jest gotowym obiektem, który możemy wydrukować na drukarce 3D.

W ramach usługi skanowania 3D wykonujemy:

  • tworzenie modeli obiektów rzeczywistych wraz z teksturą,
  • modyfikowanie obiektów uzyskanych ze skanowania 3D,
  • wizualizację 3D oraz prezentację multimedialną rzeczywistych obiektów.

Skanowanie 3D samolotu

Co nas wyróżnia?

  • niezawodny i nowoczesny sprzęt,
  • szybkość i precyzja wykonywanych pomiarów,
  • konkurencyjna cena skanowania 3D,
  • profesjonalna i miła obsługa.

Skuteczne skanowanie 3D – atrakcyjny cennik i wszechstronne pomiary

Wyjątkowo szerokie zastosowanie tej technologii umożliwiło jej wykorzystanie w wielu dziedzinach przemysłu – nasi Klienci decydują się na usługi skanowania 3D w obrębie medycyny, kontroli jakości, wzornictwie czy też inżynierii odwrotnej. Rozwiązania cieszą się również powodzeniem podczas produkcji gier komputerowych, filmów i innych multimediów, wymagających użycia specjalnych efektów wizualnych. Dzięki stosowaniu nowoczesnego, profesjonalnego oprogramowania możliwa jest praca na złożonych obiektach oraz obróbka dużych ilości danych. Skanowanie 3D to właściwa opcja zarówno dla przemysłu, jak i indywidualnych Klientów – usługi pozwalają na eliminację kosztownych błędów produkcyjnych oraz efektywną digitalizację istniejących dzieł sztuki, prototypów, eksponatów muzealnych i archeologicznych. Bezdotykowa technologia odwzorowywania to także pomocne rozwiązanie w przypadku powielania obiektów w celach przemysłowych oraz ich rozpowszechniania. Otrzymywane wyniki dają obraz w wysokiej rozdzielczości, możliwy do modyfikowania i dalszego przetwarzania. Cennik skanowania 3D uzalieżniony jest od rodzaju usługi.

W celu wyceny usługi prosimy o przesłanie zdjęcia/zdjęć detalu, wymiarów gabarytowych oraz telefonu kontaktowego na adres michal@scanner3d.pl lub pomiar@scanner3d.pl, lub skorzystanie z formularza w zakładce kontakt.

Prezentowane usługi skanowania 3D kierujemy zarówno do przedsiębiorców, jak i osób prywatnych – korzystna cena i profesjonalna obsługa to nasze największe zalety. Wykonamy digitalizację każdego przedmiotu, bez względu na rozmiar, warunki atmosferyczne czy oświetlenie.

Zachęcamy do współpracy!